LotniczyTransport
Gorące newsy

Amerykański przewoźnik oferuje darmowe loty za adopcję kotków

The Animal Foundation nazwała trójkę najnowszych podopiecznych Frontier, Delta i Spirit

The Animal Foundation, prowadzące schronisko dla zwierząt i klinikę weterynaryjną, nazwało swoich nowych podopiecznych Frontier, Delta i Spirit. Gdy amerykański przewoźnik Frontier Airlines się o tym dowiedział, zaoferował darmowe loty za adopcję kotków.

Frontier oferuje darmowe loty za adopcję kotków

The Animal Foundation z siedzibą w Las Vegas, która prowadzi schronisko dla zwierząt i klinikę weterynaryjną, nieświadomie zapewniła dodatkową zachętę do adopcji swoich kociąt, kiedy nazwała najnowszą partię nowo przybyłych podopiecznych na cześć linii lotniczych. Organizacja nazwała trójkę najnowszych podopiecznych Frontier, Delta i Spirit.

Informacja dotarła do mediów, a następnie do władz linii lotniczych Frontier Airlines, które postanowiły zaoferować darmowe loty za adopcję kotków. Przewoźnik poinformował w mediach społecznościowych, że zaoferuje nie mniej niż cztery vouchery lotnicze dla osoby, która adoptuje kotka Frontier, nazwanego na cześć linii lotniczej. Ponadto, w geście hojności, linia zaoferowała też po dwa vouchery dla osób adoptujących malutkie kotki o imionach Delta i Spirit.

Jak to w internecie bywa, nie wszystkim użytkownikom Twittera spodobała się propozycja linii lotniczej. Niektórzy internauci zarzucili przewoźnikowi, że… ratuje kocięta, zamiast zwracać pieniądze za bilety lotnicze. Inni z kolei krytykowali sam dobór imion, uważając, że Delta, czyli „prawdziwa linia lotnicza”, nie powinna się znaleźć obok Frontiera i Spirit. Nie można jednak zaprzeczyć, że darmowe bilety za adopcję kotków to duża zachęta dla osób, które myślały o przygarnięciu zwierzaka pod swój dach.

Fanów Delty może jednak zainteresować fakt, że trzeci kociak miał pierwotnie nosić imię Southwest. Ze względu na wydarzenia w ciągu ostatniego tygodnia, gdy przez śnieżycę w USA odwołano ponad 750 lotów Southwest Airlines, fundacja uznała za rozsądne zmienić imię kociaka, aby uniknąć negatywnych konotacji.

Czytaj też: Frontier Airlines prezentuje nowy ultraoszczędny Airbus A321neo

Linie lotnicze dbają o zwierzęta

Żeby zakończyć ten artykuł w jeszcze bardziej pozytywny sposób, przypomnijmy inną podnoszącą na duchu historię o uratowaniu zwierzęcia przez linie lotnicze. Konkretnie chodzi o linie United Airlines, które kilka miesięcy temu uratowały szczeniaka porzuconego na międzynarodowym lotnisku w San Francisco po tym, jak odmówiono mu wjazdu do USA. Wszystko przez niezaliczenie kontroli imigracyjnej w Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom(CDC). Piesek otrzymał imię Polaris i został nazwany na cześć flagowych kabin klasy biznes linii lotniczej. Później przewoźnik pomógł znaleźć mu nowy dom.

Czytaj też: Transport lotniczy jest bezkonkurencyjny czasowo

Linie JetSMART uruchamiają loty do Rio De Janeiro

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button