DrogowyTransport

Kuehne+Nagel – wyniki konkursu z okazji 30-lecia działalności na polskim rynku

Z okazji 30-lecia działalności operatora logistycznego Kuehne+Nagel zorganizowano konkurs, którego celem było wsparcie wybranych przez użytkowników organizacji. Użytkownicy mieli szansę pomóc w wyborze wybranej organizacji, której zostanie przekazane wsparcie. 

Kuehne+Nagel konkurs z okazji 30-lecia działalności na polskim rynku –  wyniki

Zgodnie z przyjętymi zasadami, darowizna w wysokości 60 000 zł miała zostać przeznaczona na wybrane przez operatora organizacje pozarządowe działające w Polsce (Więcej: Kuehne+Nagel obchodzi 30-lecie działalności w Polsce!). Wybrana forma celebracji jubileuszu ma na celu wsparcie potrzebujących w okresie Bożego Narodzenia.

Zobacz także: Boeingi wciąż popularne. Kuehne+Nagel dostał pierwszego 747-8

Poprzez quiz internetowy firma umożliwiła odbiorcom podzielenie kwoty darowizny na trzy inicjatywy:

  1. Stowarzyszenie UNICEF Polska  i jej dwa projekty społeczne:

2. Stowarzyszenie Wiosna i jej dwa projekty społeczne

a). Akademia Przyszłości

b). Szlachetna Paczka

Podział środków według głosów użytkowników

Pula środków miała zostać podzielona przez odbiorców akcji według własnego uznania. Kuehne+Nagel wpłaci darowizny w wysokości 20 930 PLN na rzecz Stowarzyszenia UNICEF Polska oraz 39 070 PLN na rzecz Stowarzyszenia Wiosna.

Wojciech Sienicki, Dyrektor Zarządzający polskim oddziałem Kuehne+Nagel przekazał, że jubileusz to wyjątkowy czas nie tylko dla firmy, klientów i pracowników, ale też całego naszego otoczenia. Przyznał także, że inicjatywa spotkała się ze sporym zainteresowaniem ze strony odbiorców.

Zobacz także: 140 państw wprowadzi minimalny podatek dla dużych firm. UE jako pierwsza

Dominika Langer-Gniłka, Wiceprezeska Stowarzyszenia Wiosna przekazała, że pieniądze trafią zarówno do potrzebujących rodzin z dziećmi w ramach Szlachetnej Paczki, jak i dzieci, które w siebie nie wierzą z Akademii Przyszłości.

Kuehe+Nagel to niemiecki operator logistyczny, który w 2022 roku świętował 30-lecie obecności na polskim rynku. Obecnie świadczy w Polsce usługi w 26 lokalizacjach i zatrudnia ponad 1 700 specjalistów głównie w obszarze logistyki i transportu. Obecnie to jedna z największych firm logistycznych na świecie związana z logistyką morską, lotniczą, drogową i kontraktową, rozwijająca zintegrowane informatyczne rozwiązania logistyczne (Więcej: Boeingi wciąż popularne. Kuehne+Nagel dostał pierwszego 747-8 oraz Kuehne+Nagel i Novo Nordisk podejmują partnerstwo w ramach niskoemisyjnych paliw).

Kuehne+Nagel obchodzi 30-lecie działalności w Polsce!

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button