Lotniczy

Renomowane linie lotnicze oferują Wi-Fi w samolocie pasażerom klasy biznes

Przewoźnik Singapore Airlines oferuje nieograniczony dostęp do internetu pasażerom klasy biznes. Oferta Wi-Fi w samolocie została rozszerzona, aby przyciągnąć nowych pasażerów i zachęcić do uczestniczenia w programach lojalnościowych. 

Singapurski przewoźnik oferuje Wi-Fi w samolocie dla wybranych pasażerów

Ponadto członkowie programu KrisFlyer w klasie ekonomicznej premium lub ekonomicznej mają do dyspozycji bezpłatny dwugodzinny pakiet Surf, który umożliwia korzystanie z sieci na wybranym urządzeniu mobilnym. Azjatycki przewoźnik zapewnia również członkom Klubu PPS Singapore Airlines nieograniczony dostęp do darmowego Wi-Fi niezależnie od klasy przelotu.

Wcześniej singapurski przewoźnik oferował bezpłatne Wi-Fi w pierwszej klasie. Członkowie PPS Club i pasażerowie biznes klasy mieli do dyspozycji 100 MB darmowej transmisji danych. Rozszerzenie pakietu z pewnością wpłynie na komfort podróżnych.

Zobacz także: Emirates rekrutują pilotów. Przewoźnik oferuje awans w ramach nowego programu

Rozszerzona oferta darmowego internetu ma przyciągnąć nowych klientów

Prędkość Wi-Fi na pokładzie Singapore Airlines wynosi ok. 5 Mbps. Zanim wprowadzono ofertę, zmodernizowano systemy w celu poprawy przepustowości i prędkości. Poprawiono również cennik i rozszerzono darmowe programy. Dzięki temu obecnie można znacznie taniej uzyskać dostęp do sieci na pokładzie samolotu singapurskich linii lotniczych. Jak zapowiedziano, program jest na razie wersją próbną, lecz nie podano daty jej zakończenia. Wiele będzie zależeć od wyników programu i tego, jak jego wdrożenie przełoży się na kwestie ekonomiczne.

Zobacz także: Rynek pracy wciąż się trzyma. Masowe zwolnienia nie są przewidywane w najbliższych miesiącach

Obecnie analizowane jest zużycie danych. Wcześniej wprowadzono ograniczenia nie tylko dotyczące danych, ale również typów samolotu, na których pokładzie będzie dostępne Wi-Fi.

Wciąż niewielu przewoźników oferuje pasażerom dostęp do Wi-Fi. Stawiając na nieograniczony dostęp, linie Singapore Airlines z pewnością zyskają przewagę konkurencyjną. Przewoźnik obsługuje obecnie rejsy w Azji. Sukcesywnie rozszerzana jest również siatka połączeń z europejskimi stolicami. Linie utrzymują regularne połączenia ze 137. miastami w 32. krajach. Głównym portem lotniczym jest słynne lotnisko Singapur-Changi (Więcej: Singapur: Lotnisko Changi straciło tytuł najlepszego portu na świecie).

Kolejne Airbusy trafią na Chorwację. A220 zyskuje na popularności

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button