Info z rynku

Dachser na targach TransLogistica – możliwość wymiany poglądów z ekspertami firmy

Dachser będzie jednym z uczestników targów TransLogistica. Motywem przewodnim obecności operatora będzie hasło „One step ahead – one world, one company, one network”, które ma podkreślać kompleksowość i wielozadaniowość firmy logistycznej. 

Dachser na targach TransLogistica

Na stoisku Dachser będzie można porozmawiać z ekspertami firmy na temat krajowego i międzynarodowego transportu czy spedycji. Eksperci wyjaśnią złożony temat kompleksowej obsługi logistycznej towarów, również w przypadku materiałów niebezpiecznych. Odwiedzający stoisko będą mogli wymienić poglądy z kierownikami regionalnych oddziałów Dachser, ierownikami rozwoju biznesu oraz koordynatorami sprzedaży, a także z Michałem Simkowskim, Managing Director European Logistics w Dachser Polska. Głównym tematem dyskusji będą wyzwania dla branży w obliczu zmieniających się warunków.

Zobacz także: Dachser wprowadza elektryczne ciężarówki w centrum Monachium

Michał Simkowski, powiedział:

Na targach TransLogistica zaprezentujemy nowoczesne rozwiązania z zakresu szeroko pojętej logistyki. Opowiemy o usługach transportu drogowego, który jest mocno skierowany w stronę zeroemisyjnych technologii. Przedstawimy rozwiązania związane z dostawami towarów i substancji niebezpiecznych. Porozmawiamy także o transporcie materiałów budowlanych oraz produktów DYI (do domu i ogrodu). Chcemy dzielić się z Klientami naszą wiedzą i doświadczeniem, dlatego serdecznie zapraszamy na nasze stoisko

Z ekspertami Dachser będzie można spotkać się w hali nr 3 na stoisku G8.

Zobacz także: Bezrobocie w Polsce nadal rekordowo niskie. Polsko-czeska zielona wyspa

Targi TransLogistica to jedno z największych wydarzeń branży TSL w Europie Środkowo-Wschodniej. Bieżąca edycja będzie rekordowa pod względem wielkości. Wydarzenie obejmuje trzy hale targowe, 300 wystawców i nawet 10 000 uczestników z Polski, Europy i świata. Dla operatora Dachser to idealna okazja do wymiany poglądów z innymi przedstawicielami branży oraz spotkania się z potencjalnymi Klientami oraz partnerami biznesowymi.

Salon Truck&Trailer, nowości wystawców oraz merytoryczne prelekcje podczas targów TransLogistica Poland

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button