PLAKO System - inteligentne systemy dokowania
Magazyny

DSV wynajmie blisko 80 000 m kw. w największej inwestycji Panattoni na Dolnym Śląsku

Operator DSV wynajmie ponad 75 tys. m kw w ramach inwestycji Wrocław Logistics South Hub. To największa realizacja Panattoni w regionie Dolnego Śląska. 

Globalny operator zainteresowany dolnośląską inwestycją

Deweloper przemysłowy Panattoni ogłosił, że wynajmie blisko 80 000 m kw. firmie DSV w ramach inwestycji niedaleko Wrocławia. Globalny operator logistyczny zainteresował się inwestycją, której realizacja ruszyła latem tego roku. Tym samym jest to pierwsza umowa na powierzchnię w największej w regionie realizacji dewelopera, która docelowo ma zająć 250 000 m kw.

Według oficjalnego komunikatu, pod koniec marca 2023 r. oddane zostanie 75 300 m kw. w ramach inwestycji Wrocław Logistics South Hub. Jak poinformowano, jest to kolejna realizacja dla operatora o zasięgu globalnym. Poprzednio dostarczono także powierzchnie w miastach takich jak Warszawa, Łódź, Kraków, czy Gdańsk.

Zobacz także: Panattoni buduje największy magazyn na Dolnym Śląsku! Niemal ćwierć miliona mkw

Marek Dobrzycki, Managing Director z Panattoni powiedział, że DSV nieustannie rozwija się na polskim rynku. Co więcej, w tym roku po raz kolejny operator znalazł się na podium w rankingu firm branży TSL. Dodał również, że:

Cieszymy się, że dostarczając powierzchnię w całej Polsce możemy ten sukces wspierać i że firma posiadająca biura w ponad 90 krajach, w regionie środkowo-wschodniej Europy stawia właśnie na nas. My odpłacamy się wyśrubowanym standardem technologicznym i w zakresie zrównoważonego budownictwa, co dla firmy o takim zasięgu i ambicjach jest ogromnie ważne. Dokładając doskonałą lokalizację, blisko trasy S8, stajemy się partnerem idealnym w działaniu krajowym i międzynarodowym.

Zobacz także: Polska tygrysem Europy? PKB w 2021 roku urósł o 6,8%!

Wrocław Logistics South Hub – największa realizacja Panattoni na Dolnym Śląsku

Jak podaje Panattoni, zrównoważona realizacja projektu dla DSV pozwoli na uzyskanie certyfikacji metodą BREEAM na poziomie Excellent. To również sposób na obniżenie zużycia energii, emisji CO2, oraz dbania o wellbeing użytkowników. Pracownicy będą mieć do dyspozycji m.in. zielone strefy relaksu czy nowoczesne pomieszczenia biurowe. Biura będą badane pod kątem akustyki, jakości powietrza i dostępu światła dziennego. W zakresie inwestycji powstaną również punkty ładowania samochodów elektrycznych czy miejsca dla carsharingu.

Wrocław Logistics South Hub to największa realizacja Panattoni na Dolnym Śląsku. Obiekt powstaje w Magnicach, niedaleko strasy S8. Kompleks został ulokowany w niewielkiej odległości od autostrady A4. Inwestycja ma mieć charakter międzynarodowy, z uwagi na czas zaledwie dwóch godzin, jaki dzieli ją od granic z Czechami oraz Niemcami.

Panattoni współpracuje z Solaris. Nowa inwestycja w Bolechowie

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button