Info z rynku

OnTurtle otwiera nowe stacje w Polsce wraz z infrastrukturą dla kierowców zawodowych

OnTurtle zwiększa swoją obecność na polskim rynku. Sieć podwoiła liczbę stacji, a w planach jest dalsza ekspansja. Na razie firma koncentruje się na zachodzie kraju. 

OnTurtle otwiera nowe stacje w Polsce

OnTurtle podwaja liczbę stacji w Polsce. Od teraz kierowcy będą mogli skorzystać z czternastu punktów. Siedem nowych obiektów zlokalizowano na terenie następujących miejscowości: Dzwonowo, Mierzyn, Kołbaskowo, Słubice, Pyrzyce, Gorzów i Szwecja. Nowe stacje oferują olej napędowy A i AdBlue. Rozwijane są także usługi dla kierowców zawodowych, w tym toalety, prysznice, sklep i w większości przypadków parking dla ciężarówek (Więcej: Girteka zwraca uwagę na niedobór miejsc postojowych dla kierowców zawodowych).

Pierwszą stację na terenie Polski uruchomiono w 2020 roku. Sieć w wybranych lokalizacjach oferuje także 24-godzinną spersonalizowaną obsługę. Rozwój na polskim rynku postępuje głównie na zachodzie, blisko strategicznych tras tranzytowych.

Zobacz także: Break&Wash: Polski start-up podbija stacje benzynowe w całym kraju

Dorota Nowak, dyrektor sprzedaży w Polsce i Europie Wschodniej powiedziała, że dzięki nowym stacjom OnTurtle ma szansę zwiększyć swój udział na polskim rynku, wiodącym w Europie pod względem floty samochodów ciężarowych. Dodaje, że zapewnienie komfortu kierowcom zawodowym stanowi priorytet dla OnTurtle. Z tej przyczyny stacje oferują kluczowe usługi niezbędne na trasie.

Zobacz także: Deglobalizacja szansą dla Polski! Możemy stać się produkcyjnym hubem Europy

Plany rozbudowy sieci stacji w całej Europie

OnTurtle planuje również rozszerzyć swoją działalność na rynek czeski oraz słowacki. Jeśli rozwojowi sieci towarzyszyć będzie rozbudowa infrastruktury dla kierowców zawodowych, plany ekspansji wkrótce mogą przybrać na sile. W Europie Środkowo-Wschodniej brakuje tego typu obiektów, które są dostosowane do potrzeb pracowników sektora TSL.

Sieć wspomina również o swoim zobowiązaniu, stworzeniu mapy stacji, które zapewnią usługi klientom na całej ich trasie w Europie. Na koniec 2021 roku sieć mogła pochwalić się 1600 stacjami w Europie i obecnością w dziesięciu krajach, w tym Hiszpanii, Francji, Belgii, Luksemburgu, Holandii, Austrii, Niemczech, Słowenii, Włoszech i Polsce.

Robot ASTRID pozwala na pełną automatyzację inwentaryzacji

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button