E-commerce

Amazon Prime obchodzi urodziny. Planuje wydarzenie zakupowe

Z okazji pierwszych urodzin Amazon Prime w Polsce, gigant e-commerce ogłosił wydarzenie zakupowe „Ekskluzywne Okazje Amazon Prime”, która odbędzie się od 11 do 12 października. Jak wskazuje firma, klienci Prime uzyskają dostęp do tysięcy produktów w atrakcyjnych cenach, takich marek jak Apple, Sony, Philips, Bosch, Zelmer, Gerlach, Xiaomi, Logitech, Garmin czy Lego.

Amazon Prime ogłasza rocznicowe wydarzenie zakupowe

Amazon Prime obchodzi pierwsze urodziny w Polsce i z tej okazji gigant e-commerce ogłosił „Ekskluzywne Okazje Amazon Prime„, czyli nowe, dwudniowe wydarzenie zakupowe, z którego skorzystać mogą wyłącznie klienci Prime. Od 11 do 12 października klienci będą mogli wybierać spośród tysięcy produktów znanych marek w różnych kategoriach, od elektroniki – Apple, Garmin, Xiaomi, Realme, Sony, Bose, Logitech i DJI, produktów do domu i kuchni – Philips, Bosch, Zelmer i Gerlach, atrakcyjnych zabawek – Mattel, Playmobil i Lego, po  kosmetyki i produkty do higieny osobistej od L’Oreal, Maybelline, Garnier, Philips Sonicare, Oral-B, Pampers i Gillette.

Cieszymy się, że możemy wspólnie z naszymi klientami świętować pierwszą rocznicę Prime i zaoferować im wyjątkowo atrakcyjne okazje na produkty najlepszych marek. Obecnie nasi klienci oczekują atrakcyjnych okazji bardziej niż kiedykolwiek, dlatego ułatwiamy im zrobienie zakupów świątecznych z wyprzedzeniem – powiedział Mourad Taoufiki, dyrektor generalny Amazon.pl.

Czytaj też: Sprzedaż e-commerce Amazon spadła w drugim kwartale

Program Amazon Super

Ponadto gigant e-commerce wskazał, że klienci Amazon Prime mogą również liczyć na dodatkowe korzyści dzięki programowi Amazon Super. Program ten ułatwia bowiem zakupy niezbędnych produktów codziennego użytku, takich jak na przykład artykuły gospodarstwa domowego, higieny osobistej, produkty dla zwierząt, książki, zabawki, elektronika, czy też artykuły biurowe, oferując atrakcyjne ceny.

Wszyscy klienci mogą wybierać spośród tysięcy produktów i otrzymują 5% zniżki przy wyborze od 5 do 20 produktów z kategorii „Super”, natomiast klienci Prime mogą skorzystać z 10% zniżki przy zakupie od 10 do 20 produktów objętych programem. W trakcie „Ekskluzywnych Okazji Amazon Prime” klienci Prime mogą skorzystać z aż 15% zniżki na zakupy od 10 do 20 „Super” produktów – wskazuje Amazon.

Amazon Prime ma ponad 200 mln klientów w 24 krajach. W Polsce Amazon Prime zadebiutował w październiku 2021 roku.

Czytaj też: Amazon wchodzi na nowy rynek. Pojawiają się obawy o bezpieczeństwo danych

Amazon wstrzymuje budowę nowych magazynów w Hiszpanii

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button