E-commerce
Gorące newsy

Ukraiński rząd uruchomił internetowy rynek „Made with Bravery”

Ukraiński rząd uruchomił internetowy rynek o nazwie „Made with Bravery”. Marki i twórcy z Ukrainy mogą sprzedawać swoje produkty na platformie, a z każdego zakupu 5 procent przekazywane jest na platformę United24, która zbiera datki na odbudowę kraju.

Ukraiński „Made with Bravery”

Marketplace „Made with Bravery” będzie prezentował typowo ukraińskie produkty i towary. Obecnie asortyment składa się głównie z przedmiotów modowych i towarów z hasłami takimi jak „odwaga” i „bądź odważny jak Ukraina”. Sprzedawcy mogą dodać swoje produkty po dokonaniu identyfikacji online. Muszą być Ukraińcami i być podmiotem gospodarczym. Dodatkowo sprzedawca musi mieć dowód sprzedaży wysokiej jakości towarów na rynku ukraińskim. Internetowy rynek został uruchomiony przez rząd, z myślą o przedstawieniu twórców z tego kraju reszcie świata. Platforma jest wspierana przez Ministerstwo Transformacji Cyfrowej, Ministerstwo Spraw Zagranicznych oraz Biuro Przedsiębiorczości i Eksportu.

Rynek internetowy to świetna okazja, aby pokazać fajne towary i produkty ukraińskich firm szerokiej publiczności. Ukraina ma odważnych przedsiębiorców i pierwszorzędne marki, o których powinien wiedzieć cały świat. Ta platforma pozwoli biznesowi skalować i znaleźć nowych klientów. To oznacza zysk, miejsca pracy, możliwość wniesienia wkładu i utrzymania gospodarki Ukrainy na stabilnym poziomie. Ponadto, jest to kolejna okazja dla ludzi z innych krajów, aby dowiedzieć się o Ukrainie i wspierać nas – powiedział Mychajło Fedorow, wicepremier i minister transformacji cyfrowej Ukrainy.

Czytaj też: Ukraińskie Koleje odnotowują rekordowe wyniki eksportu zboża

Część środków pomoże w odbudowie kraju

Co najmniej 5 procent środków od każdego zakupionego przedmiotu jest przekazywane przez marketplace o United24. United24 to ukraińska platforma fundraisingowa, a pozyskane środki zostaną skierowane na programy odbudowy kraju. Jeśli klienci użyją karty Visa do opłacenia zamówienia, platformie fundraisingowej zostanie przekazane dodatkowe 5 procent.

Świat dał nam trzy dni na wytrzymanie. Ale my wciąż stoimy. Co więcej, wciąż tworzymy. Wykonujemy. Dostarczamy. Dlatego wszystko, co jest robione na Ukrainie, jest robione z odwagą. A teraz możesz wspierać ukraińską odwagę, po prostu kupując te rzeczy. Na tym rynku każdy mały zakup ma znaczenie: Ty kupujesz, a my przekazujemy 5% kwoty od każdego przedmiotu i dodatkowe 5% za pomocą karty Visa na platformę United24 na odbudowę Ukrainy. W ten sposób możemy wspólnie odbudować dom dzielnych ludzi – czytamy na platformie.

Made with Bravery
Made with Bravery

Czytaj też: Ukraińska infrastruktura została zdewastowana. Straty szacowane są na setki miliardów dolarów

Sankcje uderzyły w estońskie koleje! Milionowe straty przewoźnika

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button