LotniczyTransport

American Airlines Cargo mocno rozszerza swoją działalność

American Airlines Cargo ogłosiło rozszerzenie działalności platformy WebCargo na całą Amerykę i Karaiby, obejmując teraz 28 nowych krajów i ponad 40 rynków w Ameryce Łacińskiej, na Karaibach i w Kanadzie. Przewoźnik obsługuje obecnie ponad 5000 lotów miesięcznie, umożliwiając użytkownikom WebCargo korzystanie z dużej pojemności i nieskończonych możliwości połączeń w całej sieci linii lotniczych w USA i poza nią.

American Airlines Cargo rozszerza zasięg WebCargo

Amerykańskie linie lotnicze American Airlines Cargo poinformowały, że ich sieć cargo nadal rozwija się na WebCargo, a po Europie i Stanach Zjednoczonych, to regionalne wdrożenie do WebCargo obejmuje teraz „znaczną część” globalnej sieci przewoźnika, z planami dalszego rozwoju na platformie w nadchodzących miesiącach. Przewoźnik obsługuje obecnie ponad 5000 lotów miesięcznie z tych regionów, w tym loty szerokokadłubowe z Buenos Aires (EZE), Rio de Janeiro (GIG), Santiago (SCL) i São Paulo (GRU) do węzłów w USA, umożliwiając użytkownikom WebCargo korzystanie z dużej pojemności i nieskończonych możliwości połączeń w całej sieci linii lotniczych w USA i poza nią.

Jesteśmy podekscytowani, że możemy zaoferować jeszcze więcej z naszej ogromnej globalnej sieci na platformie WebCargo, ponieważ użytkownicy mogą teraz cieszyć się bezpośrednimi połączeniami do USA z ponad 40 miejsc na tych nowych rynkach. Naszym priorytetem jest zawsze zaspokajanie unikalnych potrzeb naszych klientów i z niecierpliwością czekamy na to, jak nasze rosnące partnerstwo z WebCargo będzie nadal przynosić korzyści branży cargo – powiedziała Lorena Sandoval, dyrektor sprzedaży na rejon Florydy, Meksyku, Karaibów i Ameryki Łacińskiej.

Czytaj też: Nowe dane dotyczące frachtu lotniczego napawają optymizmem

Korzyści dla tysięcy biur spedycyjnych

Camilo Garcia, globalny wiceprezes ds. rozwoju biznesu w WebCargo, również z zadowoleniem przyjął ogłoszenie o rozszerzeniu działalności zarówno w obu Amerykach, jak i na Karaibach.

Jesteśmy zachwyceni możliwością rozszerzenia zasięgu American Airlines Cargo na jeszcze więcej spedytorów w całej sieci WebCargo. Ameryka i Karaiby odgrywają absolutnie kluczową rolę w globalnym handlu, szczególnie przed szczytem sezonu, i jesteśmy przekonani, że skorzystają na tym tysiące biur spedycyjnych w tych regionach korzystających z WebCargo i 7LFreight – powiedział Garcia.

Czytaj też: Boeing chce się pozbyć ze swoich samolotów nazwy MAX

JD Airlines zatrudnia własnych pilotów. Co z Amazon Air?

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button