LotniczyTransport

SunExpress będzie latać z Pragi na Riwierę Turecką również zimą

Turecka Antalya jest trzecim najczęściej odwiedzanym miastem na świecie pod względem przyjazdów międzynarodowych, a jej popularność wśród Czechów stale rośnie. Dlatego też turecki przewoźnik SunExpress rozszerzy swoje regularne połączenie z Pragi do Antalyi na rozkład zimowy. Zainteresowani turyści będą mieli więc możliwość odwiedzenia Riwiery Tureckiej nawet w okresie zimowym. Linia lotnicza lata do Antalyi również z Katowic i Wiednia. Jest główną linią lotniczą obsługującą loty czarterowe z Polski do Turcji.

SunExpress poleci na Riwierę Turecką również zimą

Turecki przewoźnik SunExpress rozszerzy rozkład lotów z Pragi do Antalayi. Linie lotnicze udostępnią regularne połączenie między Czechami a Riwierą Turecką również zimą. Linia zaoferuje pasażerom jeden lot tygodniowo, w każdą niedzielę. Obecnie usługa działa trzy razy w tygodniu.

Antalya od dawna jest jednym z najbardziej ruchliwych i najpopularniejszych miejsc docelowych. Jest trzecim najczęściej odwiedzanym miastem na świecie pod względem przyjazdów międzynarodowych. Dlatego cieszymy się, że SunExpress przedłuża trasę z Pragi do Antalyi i tym samym zapewni czeskim pasażerom połączenie z Riwierą Turecką nawet w miesiącach zimowych – mówi Jaroslav Filip, dyrektor ds. handlu lotniczego w praskim porcie lotniczym.

Czytaj też: Lotnisko w Pradze powitało w tym roku 6 nowych linii lotniczych

SunExpress lata również z Polski

Loty będą obsługiwane przez Boeinga 737-800 o pojemności 189 miejsc. Samolot zawsze będzie odlatywał z Pragi o 17:55, a w przeciwnym kierunku będzie startował z Antalyi o 15:55. Bilety są już w sprzedaży na stronie przewoźnika, a bilet w obie strony kosztuje niecałe 4 tysiące koron, czyli niecałe 770 złotych. W cenę wliczony jest bezpłatny 20-kilogramowy bagaż rejestrowany. Za dodatkowe 1000 koron, czyli 192 złote, otrzymujemy dodatkowe 5 kilogramów w bagażu, bezpłatną zmianę daty na 7 dni przed wylotem, pudełko przekąsek z wodą oraz rezerwację miejsc.

Założony w 1989 roku jako joint venture pomiędzy Lufthansą i Turkish Airlines, SunExpress jest jednym z wiodących dostawców lotów czarterowych i wakacyjnych do Turcji. Przewoźnik obsługuje obecnie sieć około 51 międzynarodowych połączeń za pomocą swojej nowoczesnej floty Boeingów 737. Do Antalyi lata również z Katowic i Wiednia. Jest główną linią lotniczą obsługującą loty czarterowe z Polski do Turcji i jedyną linią lotniczą w Turcji posiadającą certyfikaty ISO 9001, ISO 14001 i Ohsas 18001.

Czytaj też: Sankcje nie działają? Działają i to jeszcze z jaką siłą! [ANALIZA]

Turkish Airlines przejęły dwa Airbusy, które miały latać dla Rosji

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button