PLAKO System - inteligentne systemy dokowania
E-commerceInfo z rynkuLotniczy
Gorące newsy

Nowa linia lotnicza Willa Air dostępna tylko dla… influencerów

Oferuje darmowe przeloty dla gwiazd social media.

W południowej Kalifornii powstała nowa linia lotnicza — Willa Air. Co istotne, przeznaczona jest wyłącznie dla influencerów, dla których połączenia będą zupełnie darmowe. Pierwsza podróż odbędzie się 15 kwietnia Coachella Valley na Coachella Valley Music and Arts Festival. W pierwszą podróż zostanie zabranych dwanaście gwiazd social media. Pytanie tylko, gdzie tkwi haczyk?

Willa Air — nowa linia lotnicza z darmowymi lotami dla influencerów

Willa Air nie jest kolejnym przewoźnikiem typu low-cost, których coraz więcej w branży. Jest to start-up, który wprowadził dość nietypowy sposób na uzyskanie przychodów. Otóż według biznesplanu spółki, Willa Air będzie platformą płatniczą, która pomaga influencerom otrzymywać wynagrodzenie za ich współpracę z markami.

Źródło: Willa Air

Czytaj również: Pandemia zwiększyła sprzedaż e-commerce w USA o 219 miliardów

Jak stwierdził rzecznik firmy:

Aby polecieć, nie chodzi o to, by mieć najwięcej zwolenników, ale o to, by stworzyć dobrze zaokrąglone doświadczenie napędzane przez wspaniałych influencerów.

Kandydaci muszę mieć ukończone 18 lat, a zwycięzcy zostaną ogłoszeni już 11 kwietnia. O darmowy lot może ubiegać się każda osoba, bez względu na liczbę obserwujących. Niemniej jednak pierwszeństwo będą miały osoby, które współpracują z Willa.  Oznacza to, że osoby, których zadaniem jest promocja wybranych produktów w mediach społecznościowych, mogą otrzymać darmowy lot w zamian za swoją „pracę”. Wszystko dlatego, że Willa to także platforma do rozliczania usług tego typu.

Źródło: Willa Air

Willa Air — darmowe połączenia lotnicze na festiwal Coachella 2022

Podczas wydarzenia Coachella Valley Music and Arts Festival zjawi się ponad 6000 osób, dla których działalność w social media jest głównym źródłem dochodu. Z tego powodu dla 12 pasażerów przygotowano wyjątkowe udogodnienia, takie jak przejazd limuzyną, masaże, śniadanie z szampanem i  inne „luksusy regeneracyjne”.

Lot odbędzie się z lotniska Van Nuys do Palm Desert, który będzie trwał niecałą godzinę. W trakcie podróży pasażerowie otrzymają szampana, desery i darmowe napoje. Jak twierdzi spółka, najważniejszym aspektem będzie wspólne zapoznanie się i omówienie planów biznesowych.

Podróż nie zakończy się na Coachella Valley, ponieważ następnym lotem będzie podróż do Los Angeles. Stamtąd pasażerowie wrócą do firmowego salonu w Venice Beach. Na miejscu otrzymają możliwość darmowego weekendowego „detoksu” po festiwalu, który będzie obejmował kroplówki, masaże i bar z sokami.

Źródło: Willa Air

Czytaj również: Polski kaskader Jacek Jagódka robi karierę w Hollywood [WYWIAD]

Willa ogłosiła już na swojej stronie internetowej swój kolejny cel podróży. We wrześniu linia poleci do Nowego Jorku na Tydzień Mody. Bilety dostępne są już na stronie przewoźnika.

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button