E-commerceInfo z rynkuLotniczy
Gorące newsy

Nowa linia lotnicza Willa Air dostępna tylko dla… influencerów

Oferuje darmowe przeloty dla gwiazd social media.

W południowej Kalifornii powstała nowa linia lotnicza — Willa Air. Co istotne, przeznaczona jest wyłącznie dla influencerów, dla których połączenia będą zupełnie darmowe. Pierwsza podróż odbędzie się 15 kwietnia Coachella Valley na Coachella Valley Music and Arts Festival. W pierwszą podróż zostanie zabranych dwanaście gwiazd social media. Pytanie tylko, gdzie tkwi haczyk?

Willa Air — nowa linia lotnicza z darmowymi lotami dla influencerów

Willa Air nie jest kolejnym przewoźnikiem typu low-cost, których coraz więcej w branży. Jest to start-up, który wprowadził dość nietypowy sposób na uzyskanie przychodów. Otóż według biznesplanu spółki, Willa Air będzie platformą płatniczą, która pomaga influencerom otrzymywać wynagrodzenie za ich współpracę z markami.

Źródło: Willa Air

Czytaj również: Pandemia zwiększyła sprzedaż e-commerce w USA o 219 miliardów

Jak stwierdził rzecznik firmy:

Aby polecieć, nie chodzi o to, by mieć najwięcej zwolenników, ale o to, by stworzyć dobrze zaokrąglone doświadczenie napędzane przez wspaniałych influencerów.

Kandydaci muszę mieć ukończone 18 lat, a zwycięzcy zostaną ogłoszeni już 11 kwietnia. O darmowy lot może ubiegać się każda osoba, bez względu na liczbę obserwujących. Niemniej jednak pierwszeństwo będą miały osoby, które współpracują z Willa.  Oznacza to, że osoby, których zadaniem jest promocja wybranych produktów w mediach społecznościowych, mogą otrzymać darmowy lot w zamian za swoją „pracę”. Wszystko dlatego, że Willa to także platforma do rozliczania usług tego typu.

Źródło: Willa Air

Willa Air — darmowe połączenia lotnicze na festiwal Coachella 2022

Podczas wydarzenia Coachella Valley Music and Arts Festival zjawi się ponad 6000 osób, dla których działalność w social media jest głównym źródłem dochodu. Z tego powodu dla 12 pasażerów przygotowano wyjątkowe udogodnienia, takie jak przejazd limuzyną, masaże, śniadanie z szampanem i  inne „luksusy regeneracyjne”.

Lot odbędzie się z lotniska Van Nuys do Palm Desert, który będzie trwał niecałą godzinę. W trakcie podróży pasażerowie otrzymają szampana, desery i darmowe napoje. Jak twierdzi spółka, najważniejszym aspektem będzie wspólne zapoznanie się i omówienie planów biznesowych.

Podróż nie zakończy się na Coachella Valley, ponieważ następnym lotem będzie podróż do Los Angeles. Stamtąd pasażerowie wrócą do firmowego salonu w Venice Beach. Na miejscu otrzymają możliwość darmowego weekendowego „detoksu” po festiwalu, który będzie obejmował kroplówki, masaże i bar z sokami.

Źródło: Willa Air

Czytaj również: Polski kaskader Jacek Jagódka robi karierę w Hollywood [WYWIAD]

Willa ogłosiła już na swojej stronie internetowej swój kolejny cel podróży. We wrześniu linia poleci do Nowego Jorku na Tydzień Mody. Bilety dostępne są już na stronie przewoźnika.

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button