IntralogistykaMagazyny

Praktyczny e-book dla branży magazynowej, dystrybucyjnej i produkcyjnej

Firmy migrują do Androida. To nie jest wybór, a konieczność. O tym, co powoduje te zmiany, dlaczego warto i jak je przeprowadzić, mówi ebook „KROK W PRZYSZŁOŚĆ – migracja do Androida w halach magazynowych, produkcyjnych i centrach dystrybucyjnych” opracowany przez firmę Aspekt we współpracy z firmą Zebra.

Dla właścicieli i managerów hal magazynowych, produkcyjnych oraz centrów dystrybucyjnych, chcących nadążać za rozwojem rynku, wprowadzanie zmian, czyli przejście z Windowsa na system operacyjny Android na urządzeniach mobilnych, jest oczywiste. Oczywiste, jednak w praktyce wielu managerów ma problem z tym, od czego zacząć i jakie rozwiązania wybrać. Z pomocą przychodzi wydawnictwo Aspektu, które jest swego rodzaju poradnikiem, zawierającym praktyczne wskazówki i dostępne rozwiązania.

Przejście z Windowsa na Androida na urządzeniach mobilnych niesie ze sobą same korzyści. Podstawową są aktualizacje systemu, na bieżąco przygotowywane dla Androida, a wstrzymane w systemie Windows. Co to oznacza w praktyce? Firmy, pracujące w dalszym ciągu na terminalach mobilnych z systemem Windows, mogą mieć problemy z ich bieżącą eksploatacją. Pojawią się ograniczenia w zakresie serwisowania sprzętów i zagrożenie dla bezpieczeństwa danych. A to wszystko przełoży się na spadek konkurencyjności przedsiębiorstw.

Trzeba powiedzieć jasno – mobilne wersje systemu Windows są przestarzałe technologicznie, podobnie jak urządzenia, na których jest zainstalowany. Android to nowa jakość, nowa generacja urządzeń, a także nowe możliwości biznesowe, operacyjne i technologiczne. Brak zmian w tym obszarze będzie powodował problemy z bieżącą eksploatacją urządzeń, zwiększy dystans do firm konkurencyjnych, które wdrożyły już u siebie system Android. Ta zmiana daje nowe możliwości i po prostu jest konieczna! – mówi Marek Kuropieska, Prezes Zarządu Aspekt Sp. z o.o.

E-book dla branży magazynowej to skarbnica praktycznych informacji

W poradniku przedstawione zostały praktyczne informacje dotyczące tego, jak przeprowadzić migrację z systemu Windows na Android na urządzeniach mobilnych oraz jak zrobić to sprawnie i efektywnie. Darmowe opracowanie, dostępne pod linkiem rewolucjawmagazynie.pl, zawiera odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące zmiany systemu operacyjnego, zainstalowanego na terminalach obsługujących hale magazynowe i produkcyjne oraz centra dystrybucyjne. Autorzy w opracowaniu zaprezentowali również kilka propozycji produktowych firmy Zebra, które warto wprowadzić, by przy okazji zmiany zwiększyć ergonomię oraz zminimalizować błędy (dzięki ekranom dotykowym nowej generacji liczba błędów i pomyłek zmniejsza się nawet o 60%).

Do właścicieli i managerów należy już tylko jedno – zastosować zalecenia Aspektu jak najszybciej. Zaprezentowane rozwiązania są dostępne dla każdej firmy i tylko od osób zarządzających zależy, jak szybko ich przedsiębiorstwo stanie w wyścigu o koszulkę lidera w swojej branży.

POBIERZ DARMOWY EBOOK i ciesz się niezawodnym magazynem: www.rewolucjawmagazynie.pl

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button