PLAKO System - inteligentne systemy dokowania
Info z rynku

Tablet RTC-710RK – jeszcze lepsza wydajność i wytrzymałość

Tablet RTC-710RK od Aaeon to wytrzymały komputer przenośny, który cechuje się wysoką jasnością ekranu, długą żywotnością baterii oraz lepszą wydajnością w stosunku do swoich poprzedników. Duża moc obliczeniowa i elastyczne funkcje zapewniają jego zastosowanie w wielu aplikacjach, w tym np. w branży logistycznej.

Tablet na Androidzie

Tablet RTC-710RK został wyposażony w 6-rdzeniowy procesor Rockchip RK3399 ARM oparty o architekturę RISC, dzięki czemu oferuje stabilną i wydajną pracę. Znajdujący się w ofercie CSI S.A. RTC-710RK obsługuje maksymalnie 4 GB wbudowanej pamięci LPDDR4 i do 128 GB pamięci masowej. Urządzenie oparte jest na systemie operacyjnym Android 8.1 (Oreo), który można łatwo dostosować do specyficznych potrzeb użytkownika przemysłowego.

RTC-710RK posiada 7” ekran pojemnościowy WXGA typu multi-touch o rozdzielczości 1280 x 800, który oferuje wysoką jasność ok. 700 nitów.

Tablet jest wyposażony w porty I/O: slot na karty SIM oraz micro-SD, USB 3.2, USB 2.0, czy Audio (3.5mm). Łączność bezprzewodowa: WiFi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.2 lub LTE (poprzez dodatkowy slot M.2). Sprzęt ma dwie kamery – przednią 2MP i tylną – 8MP. Ciekawym rozwiązaniem są także programowalne klawisze funkcyjne umieszczone na froncie obudowy oraz dwie baterie – jedna wewnętrzna i jedna wymienna typu hot-swappable.

Tablet RTC-710RK – wytrzymała konstrukcja

Tablet posiada certyfikat MIL-STD-810G, który gwarantuje wysoką wytrzymałość urządzenia w ekstremalnych warunkach oraz odporność na różnego rodzaju uszkodzenia (jest odporny między innymi na upadki z wysokości 122 cm). RTC-710RK posiada też ochronę przed zapyleniem i zalaniem na poziomie IP65 i przystosowany jest do pracy w temperaturach od -20 do 60 st. C.

Elastyczność budowy

Niewątpliwą zaletą jest także elastyczna budowa tabletu pozwalająca na jego indywidualną konfigurację. Użytkownik może wybrać dodatkowy moduł I/O, taki jak moduł portów RJ45 i UART. Występuje również możliwość zainstalowania czytnika kodów kreskowych 2D, a także czytnika NFC (HF RFID). Producent oferuje ponadto wybór ergonomicznych akcesoriów ułatwiających użytkowanie tabletu, w tym pasek na rękę, torbę transportową i pasek na ramię. Wszystko to dostosowane do potrzeb użytkownika i aplikacji, w jakiej tablet RTC-710RK będzie pracował.

Szczegółowe informacje:
CSI S.A.
kontakt@csi.pl

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button