Info z rynku

Jak usprawnić kompletację w magazynie – bezpłatny webinar!

14 000 m kw. powierzchni, 150 000 produktów, 900 wysyłek na dobę i tylko 30 par rąk do pracy, to codzienność jednego z największych producentów dekoracji okolicznościowych w Europie. Z podobnymi wyzwaniami mierzy się wiele firm, dlatego tak ważna jest wiedza i wsparcie technologiczne, które pomogą usprawnić kompletację w magazynie

14 września o godzinie 11:00 na bezpłatnym webinarze firma Aspekt przedstawi urządzenia ubieralne i opowie o ich zaletach i zastosowaniu. Zapisy już trwają!

Firma Aspekt w 2020 roku wdrożyła urządzenia ubieralne u jednego z klientów, któremu zależało na zwiększeniu szybkości i precyzji kompletacji oraz minimalizacji błędów, przy jednoczesnym zapewnieniu wygody i ergonomii pracy.

Raben

Lubimy wyzwania i inteligentne rozwiązania, w których człowiek, maszyna i proces funkcjonują jako całość i dzięki temu stają się tak dalece efektywne. Wybór padł m.in. na rozwiązanie noszone firmy ProGlove. Okazał się on strzałem w dziesiątkę. Efektami wdrożenia podzielimy się podczas spotkania online już 14 września. Zapraszam! – mówi Marek Kuropieska, prezes zarządu firmy Aspekt.

Proces kompletacji w magazynie jest najbardziej pracochłonną częścią operacji logistycznych. Szybkość realizacji jest zaś kluczowa dla klienta. Dlatego usprawnienie tego procesu ma ogromny wpływ na sukces przedsięwzięcia. Może Ci w tym pomóc m.in. skaner ubieralny. Jesteś ciekawy jakie korzyści płyną z zastosowania tego urządzenia? Zastanawiasz się czy sprawdzi się w Twojej działalności? Weź udział w bezpłatnym spotkaniu i skorzystaj z wiedzy ekspertów. Webinar odbędzie się 14 września o godz. 11:00.

Więcej informacji oraz rejestracja na www.aspekt.net.pl/webinar

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button