Info z rynkuTransport

DHL Express został oficjalnym partnerem nowego filmu o Jamesie Bondzie

DHL Express poinformowało o współpracy logistycznej z nową częścią przygód o Jamesie Bondzie „Nie czas umierać”, która będzie miała swoją premierę już we wrześniu. Na potrzeby produkcji, logistycy DHL przetransportowali sprzęt filmowy i kaskaderski, w tym samochód Aston Martin oraz kluczowe rekwizyty filmowe. To kolejna współpraca logistyczna spółki z producentami przygód o agencie Jej Królewskiej Mości.

Już od filmu „Casino Royale” z 2006 roku, czyli od pierwszej części Jamesa Bonda z Danielem CragiemDHL odpowiada za transport i rozwiązania logistyczne związane z kręceniem i produkcją filmów o agencie 007. W przypadku filmu „Nie czas umieraćDHL Ekspress odpowiadał za transport sprzętu filmowego i kaskaderskiego pomiędzy lokalizacjami w Norwegii, na Jamajce, we Włoszech i w Wielkiej Brytanii.

Spółka przekazała w oficjalnym komunikacie, że:

Jesteśmy dumni z bycia Oficjalnym Partnerem Logistycznym nowego filmu o Jamesie Bondzie, Nie Czas Umierać.

Idzie nowe? Kurierzy DHL w Polsce zaczęli rozwozić przesyłki rowerami

Jak przekazał prezes Deutsche Post DHL Group Frank Appel:

Terminowość i precyzja są kluczowe dla tak wielkich produkcji. Dzięki naszej międzynarodowej sieci i dobrze zorganizowanym procesom realizowanym przez nasze zespoły zajmujące się frachtem lotniczym, morskim i drogowym. DHL jest w stanie spełnić te wymagania i zrealizować tak niezwykły projekt. Jesteśmy dumni, że już po raz piąty wspieramy filmy o Jamesie Bondzie.

DHL wspiera branżę filmową

Spółka zadbała o to, aby obie jednostki filmowe zawsze miały odpowiedni sprzęt dostępny w odpowiednim czasie i miejscu. John Meller, Project Lead No Time To Die Logistics w DHL, przekazał, że:

Jesteśmy w zasadzie punktem kompleksowej obsługi dla wszystkiego, czego potrzebuje projekt filmowy. Niezależnie od tego, czy jest to transport drogowy, lotniczy czy morski, koncentrujemy się na utrzymaniu produkcji w ruchu.

W przypadku pilnych lub realizowanych w ostatniej chwili przesyłek korzystamy również z naszej sieci Express. Aby dotrzymać kroku surowym i ciągle zmieniającym się międzynarodowym przepisom dotyczącym ładunków, musimy wyprzedzać trendy i naprawdę wykorzystywać nasze doświadczenie w logistyce. To była wspaniała okazja, aby po raz kolejny pokazać, co potrafimy. Wszystko dlatego, że bardzo dbamy o powierzone nam materiały.

Więcej informacji znajdziecie Państwo pod tym linkiem.

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button