E-commerceInfo z rynku
Gorące newsy

InPost wprowadza nową usługę, która przypadnie wielu klientom

InPost od dłuższego czasu wprowadza nowe udogodnienia, które dotyczą funkcjonowania aplikacji. Klienci firmy mogą na przykład cieszyć się przedłużeniem odbioru przesyłki. Teraz dochodzi do tego możliwość przekierowania paczki w dowolne miejsce, co na pewno przyda się wielu osobom.

InPost umożliwi przekierowanie paczki do innego punktu

Klienci InPost z pozycji smartfonu będą mogli przenieść swoją paczkę do innego punktu. Z poziomu aplikacji będzie można wybrać trzy opcje, aby paczka dotarła: do sąsiada, paczkomatu oraz punktu odbioru przesyłek. Każda z opcji będzie do wybrania po kliknięciu opcji „Przekieruj”.

Rzeszów przystępuję do programu InPost Green City. Co miasto osiągnie?

Aktualizacja jest już dostępna zarówno w Google Play oraz Huawei AppGallery, jak i Apple Store. Istotne jest jednak to, że opcja dotyczy jedynie tych przesyłek, które zmieszczą się do Paczkomatu.

W ostatnim czasie firma umożliwiła przedłużenie odbioru paczki o 24 godziny. Funkcja ta także jest dostępna w panelu aplikacji. Można ją wykorzystać wielokrotnie, a jej koszt wynosi 7,99 zł. Płatności można dokonać poprzez wysłanie kodu BLIK, przez szybkie przelewy DotPay lub kartą płatniczą.

InPost w chwili debiutu w Amsterdamie został wyceniony na 7-8 mld euro. Do końca roku planuje mieć w Polsce 15 tysięcy paczkomatów.

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

3 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button