Transport

PEKAES uruchamia drugie bezpośrednie połączenie do Salonik i Aten

PEKAES uruchomił drugie bezpośrednie połączenie do Salonik i Aten. Dodatkowy serwis zwiększy częstotliwość i skróci czas dostaw do Grecji. Obecnie to jeden z najbardziej popularnych kierunków transportu przesyłek międzynarodowych realizowanych przez PEKAES.

PEKAES od ponad dwóch lat oferuje regularne i bezpośrednie linie drobnicowe z Polski do Grecji oraz dystrybucję przesyłek na terenie Cypru. Wraz z rosnącą wymianą handlową wzrosło zainteresowanie możliwością jeszcze szybszych dostaw do Grecji. Z tego powodu PEKAES zdecydował o uruchomieniu kolejnej, bezpośredniej linii drobnicowej na tej trasie.

– W efekcie ogromnej popularności tego kierunku i stale rosnących wolumenów zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą ofertę o nowe połączenie do Salonik i Aten, które wychodzi w każdy wtorek z naszego terminalu Czechowice-Dziedzice. Zwiększenie częstotliwości połączeń drobnicowych oznacza dla naszych klientów jeszcze szybsze dostawy towarów z Polski do Grecji – mówi Marek Tkaczyk, Dyrektor Sieci Międzynarodowej PEKAES.

Klienci PEKAES zyskują drugie bezpośrednie połączenie do Salonik i Aten. W ramach połączenia przesyłki trafiają do terminalu greckiego partnera w Salonikach, skąd są dalej rozdystrybuowane na terenie całej Grecji oraz Cypru.

Wśród towarów transportowanych przez PEKAES do Grecji znajdują się głównie części zamienne, maszyny, urządzenia elektroniczne i cyfrowe, AGD, a także tkaniny oraz zabawki.

PEKAES świadczy dystrybucję międzynarodowych przesyłek drobnicowych na terenie 40 krajów Europy, dysponując siecią kilkunastu partnerów zagranicznych. Dodatkowo operator realizuje usługi celne we własnych agencjach i punktach celnych zlokalizowanych w Szczecinie, Gdyni, Warszawie, Czechowicach-Dziedzicach, Błoniu, Białystoku i Świnoujściu.

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button