Magazyny

Grupa Stalman wynajmuje magazyn w Ożarowie Mazowieckim

Grupa Stalman, dystrybutor artykułów gospodarstwa domowego zdecydowała się na wynajęcie ponad 2 300 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w prywatnej inwestycji zlokalizowanej w Ożarowie Mazowieckim. Kompleksową obsługą najemcy zajęła się firma AXI IMMO.

STALMAN jest marką należącą do spółki Grupy Stalman, która od 2006 r. zajmuje się sprzedażą i dystrybucją artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie firmy znajdują się m.in. artykuły wyposażenia kuchni, produkty dla dzieci, do domu czy ogrodu. Grupa Stalman współpracuje z  największymi sieciami dystrybucyjnymi i handlowymi w Polsce, a przede wszystkim prowadzi sprzedaż detaliczną.

Grupa Stalman przenosi wszystkie operacje pod jeden dach

Zdecydowaliśmy się na konsolidację dotychczasowych powierzchni, ponieważ w wyniku dynamicznego rozwoju chcemy kompleksowo i w terminie obsługiwać wszystkich naszych klientów. Dbając o biznes, poszukiwaliśmy lokalizacji gwarantującej nam przede wszystkim stabilność. Nowa powierzchnia umożliwia przeniesienie wszystkich prowadzonych operacji pod jeden dach. Było to jednym z głównych założeń i oczekiwań względem tego projektu – powiedziała Katarzyna Moszyńska, Dyrektor ds. administracyjnych, Grupa Stalman.

Wprowadzenie się Grupy Stalman do nowej lokalizacji miało miejsce na przełomie maja i czerwca br. Dystrybutor artykułów gospodarstwa domowego zajął ponad 2 000 mkw. magazynu. Uzupełni go blisko 300-metrowa powierzchnia biurowo-socjalna. Za transakcję ze strony firmy AXI IMMO odpowiadał Paweł Bułajewski.

Park P3 Błonie przedłuża współpracę z najemcami

Klient bardzo wyraźnie przedstawił swoje potrzeby dotyczące nowej powierzchni magazynowej. Poszukiwaliśmy inwestycji dostępnej niemal od ręki, która będzie w dobrym rynkowym standardzie i umożliwi kompleksową obsługę rosnącej liczby zamówień. Z kolei w przyszłości ma pozwolić na dodatkową ekspansję – wyjaśnia Paweł Bułajewski, Konsultant w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, AXI IMMO.

Rynek powierzchni magazynowych w Ożarowie Mazowieckim należy do tzw. II warszawskiej strefy oddalonej o zaledwie 15 minut od granic stolicy. Region ten wybierany jest przede wszystkim przez firmy dystrybucyjne, logistyczne i produkcyjne przez wzgląd na swoją centralną lokalizację. Znaczenie ma także możliwość skorzystania z transportu publicznego w ramach warszawskiej aglomeracji miejskiej. Leżący po zachodniej stronie stolicy Ożarów Mazowiecki do czasu budowy autostrady A2 łączącej Warszawę z Poznaniem spełniał wszystkie kryteria wyboru dla dużych firm logistycznych. Obecnie warunki i dostępna infrastruktura predysponują go bardziej jako dobrą lokalizację dla średniej wielkości najemców zajmujących się dystrybucja towarów na metropolitalnym obszarze Warszawy i w zachodnich kierunkach Polski. Dostępna na tym rynku zróżnicowana baza nieruchomości oferuje moduły magazynowe zarówno w obiektach big-box, jak i mniejszych obiektach typu sbu (small business units).

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button