Magazyny

Park P3 Błonie przedłuża współpracę z najemcami

Na dłużej w Błoniu zdecydowały się zostać firmy Katcon i Edu-Książka

P3, długoterminowy inwestor i deweloper europejskich obiektów magazynowych podpisał kolejne przedłużenia umów z dotychczasowymi najemcami podwarszawskiego parku. Na dłużej w Park P3 Błonie zdecydowały się zostać firmy Katcon i Edu-Książka.

Katcon Polska to międzynarodowy dostawca rozwiązań dla branży motoryzacyjnej i branży maszyn roboczych. Firma zdecydowała się na przedłużenie kontraktu i jednocześnie powiększenie zajmowanej powierzchni o 3990 m2 tym samym wynajmując łącznie 13 370 m2.

Obserwator Logistyczny – nowy gracz na rynku mediów logistycznych

Jak twierdzi Bartłomiej Hofman, Managing Director P3 Logistic Parks park w Błoniu to jeden z pierwszych projektów w portfolio P3, który cieszy się dużą popularnością zarówno wśród nowych klientów, jak i stałych najemców.

Gustavo A. Canales, General Manager Katcon Polska mówi:

Bardzo cenimy sobie otwartość i gotowość firmy P3 na dopasowania się do naszych wymagań. Od 2013 roku działamy w parku znajdującym się na terenie Błonia i przez te lata udało nam się zbudować silną pozycję na międzynarodowych rynkach. Fabryka w Polsce to jedna z najważniejszych lokalizacji dla całego koncernu, z której dostarczamy katalizatory na rynki europejskie i północnoamerykańskie.

Park P3 Błonie dalej będzie gościł Edu-Książka

Drugim najemcą, który w ostatnim czasie zdecydował się na przedłużenie najmu w parku P3 Błonie jest jeden z głównych dystrybutorów podręczników do kształcenia ogólnego, zawodowego i nauczania języków obcych – Edu-Książka. Firma zajmuje 6.300 m2, w tym 6.122 m2 przeznaczonych jest na magazyn, a pozostała część na biura.

Zdecydowaliśmy się na kolejne lata zostać w parku P3 Błonie, ponieważ jego doskonałe położenie umożliwia sprawne prowadzenie dystrybucji naszych produktów na cały kraj. Doceniamy też współpracę ze stabilnym i pewnym partnerem jakim jest P3 – twierdzi Adam Olesiewicz, Managing Director, Vice President of the Board Edu-Książka.

Z kolei Anna Brym, Leasing Manager P3 Logistic Parks w Polsce cieszy się, że wypracowane przez lata zaufanie, jakim obdarzają firmę najemcy, skutkuje kontynuacją współpracy.

Park P3 Błonie położony jest zaledwie 27 km na zachód Warszawy, na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 92 z autostradą A2 (która jest częścią europejskiej trasy tranzytowej E30). W skład parku wchodzi 14 budynków, w których poza typowymi powierzchniami magazynowymi znajdują się również m.in. chłodnie, mroźnie i data center.

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button