Info z rynku

Dzięki FedEx i UEFA młodzi polscy piłkarze otrzymają stroje i sprzęt

Firmy wspierają polskie talenty.

FedEx Express oraz UEFA Foundation for Children przekażą ponad 3000 strojów piłkarskich młodym piłkarzom w Polsce. Niespodzianka ma związek z finałem UEFA Europa League, który odbędzie się 26 maja w Gdańsku i ma za zadanie wspierać młode, polskie talenty. FedEx Express jest oficjalnym sponsorem wydarzenia.

Jak poinformowano w materiale prasowym FedEx, wśród organizacji, które otrzymają wsparcie FedEx i UEFA, znalazło się Młodzieżowe Stowarzyszenie Inicjatyw Sportowych (MSIS) z siedzibą w Mrągowie. Organizacja otrzyma 800 strojów piłkarskich i 200 piłek. Z kolei warszawska Amp Futbol Polska otrzyma ponad 2500 strojów i 200 piłek w ramach dwóch inicjatyw:

[…] programu Junior Amp Futbol skierowanego do dzieci i młodzieży z amputacjami i niepełnosprawnością kończyn oraz projektu Futbol Plus. Program ten ma na celu wspierać akademie piłkarskie dla dzieci z niepełnosprawnościami.

Wspólnie z Futbolowa Banda jesteśmy w Gdańsku, gdzie na zaproszenie UEFA Foundation for Children i Hankook Tire Global…

Opublikowany przez Amp Futbol Polska Środa, 26 maja 2021

Samoloty elektryczne UPS Flight Forward zmienią logistykę przyszłości?

FedEx oficjalnym partnerem UEFA

FedEx Corp. podpisało trzyletnią umowę z UEFA, dzięki czemu zostanie sponsorem rozgrywek UEFA Champions League aż do 2023/2024.

Źródło: Fedex.com

 

Jak przekazał Brie Carere, jeden z głównych przedstawicieli FedEx Corp:

Globalny sponsoring UEFA Champions League stworzy niezrównane możliwości naszej marce, członkom zespołu, klientom i społecznościom. Powiązanie marki FedEx ze światowej klasy rozgrywkami sportowymi pozwoli połączyć nasze usługi z odbiorcami poprzez pasję i sportowe emocje. Umożliwi także wniesienie pozytywnego wkładu w rozwój lokalnych społeczności. […] FedEx okazał się niezwykle cennym partnerem UEFA. Cieszy nas, że firma kontynuuje rozpoczętą w 2015 roku współpracę, która dziś przybrała formę wsparcia naszych flagowych rozgrywek klubowych, czyli UEFA Champions League.

Firma wielokrotnie współpracował z UEFA i wraz z organizacją wspiera lokalne społeczności w Hiszpanii, Polsce, Brazylii i RPA. Przygotowała dla nich bezpieczna boiska do gry w piłkę, a także współfinansowały program społeczny „Football for Employability”.

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button