Raben
Lotniczy

Od września PLL LOT polecą do Dubaju!

PLL LOT uruchamiają połączenie z Warszawy do Dubaju

LOT poleci do Dubaju – tak przynajmniej wynika z informacji, które udało nam się uzyskać i które potwierdził portal Rynek Lotniczy.

Z uzyskanych przez naszą redakcję informacji wynika, że PLL LOT uruchomią loty do Dubaju. Z informacji zawartych w systemie rezerwacyjnym możemy się dowiedzieć, że loty mają odbywać się trzy razy w tygodniu – we wtorki, czwartki oraz niedziele.

Samolotami używanymi na trasie będą Boeing 737-800, jednakże mówi się także o możliwości uruchomienia Boeingów 787 Dreamliner. Cena na loty z Warszawy do Dubaju rozpoczyna się od 1800 zł. PLL LOT zacznie latać na trasie od niedzieli 19 września. Maszyny mają startować o 7:40 z Warszawy i lądować w Dubaju o 15:25. Z kolei w rejs powrotny wyruszą o godzinie 17:15 by lądować w stolicy Polski o 21:35. Loty zostaną zainaugurowane tuż przed EXPO 2021. Tym samym potwierdziły się przecieki, które pojawiły się na początku marca.

Raben

Rynek Lotniczy: LOT planuje uruchomić połączenie z Warszawy do Dubaju

LOT uruchamiając połączenie do Dubaju, rzuca rękawicę liniom Emirates, które regularnie latają na trasie między stolicą Polski a Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi. Obecnie linie Emirates między Warszawą a Dubajem latają cztery razy w tygodniu – w środy, czwartki, piątki i niedziele.

Od 1 czerwca linie Emirates uruchomią dodatkowe loty we wtorki, a od 3 lipca w soboty. Z kolei miesiąc później – 2 sierpnia – ruszają połączenia w poniedziałki.

Neutralne klimatycznie połączenie lotnicze cargo z Europy do Azji

Znajdziesz nas w Google News

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button